Nederlandse producties en coproducties geselecteerd voor IFFR 2019

vrijdag, 18 januari 2019

De volgende Nederlandse producties en coproducties zijn geselecteerd voor de 48ste editie van IFFR (23 januari - 3 februari):

Tiger Awards Competition
Take Me Somewhere Nice
Dir/Sc: Ena Sendijarević
Prod: Pupkin Film (NL)

Ammodo Tiger Short Competition
Nehemías
Dir/Sc/Prod: Daniel Jacoby

Paranon
Dir/Sc/Prod: Zeno van den Broek

The Sasha
Dir/Sc/Prod: Maria Molina Peiró

Bright Future
Nocturne
Dir: Victor van der Valk
Sc: Jeroen Scholten van Aschat en Viktor van der Valk
Prod: Stichting Maniak Film (NL), A Private View (BE)

Tarde para morir joven
Dir/Sc: Dominga Sotomayor
Prod: Cinestación (CL), Co-prod: RT Features (BR), Ruda Cine (AR), Circe Films (NL)

Robert F. Kennedy Funeral Train: The People's View
Dir/Sc/Prod: Rein Jelle Terpstra

Augustijn
Dir/Sc/Prod: Omar A. Chowdhury

Bright Future Short
Above Us Only Sky (Arthur Kleinjan)
Forest on Location (Persijn Broersen, Margit Lukács)
Gulyabani (Gürcan Keltek)
Kiss the Sky – Eye Trick the Eye (Donna Verheijden)
studie voor een veldslag (Esther Urlus)
what remains (belit sağ)

Signatures
God Only Knows

Dir/Sc: Mijke de Jong
Prod: Topkapi Films

Miel Emile
Dir/Sc: Peter van Houten
Prod: De Productie

Limelight
A Land Imagined
Dir/Sc: Yeo Siew Hua
Prod: Akanga Film Asia (SG), Co-prod: MM2 Entertainment (FR), Films de Force Majeure (FR), Volya Films (NL)

Bloody Marie
Dir: Guido van Driel & Lennert Hillege
Sc: Guido van Driel & Lennert Hillege
Prod: Family Affair Films (NL), Co-prod: VPRO (NL), Bulletproof Cupid (BE)

Camino, een feature-length Selfie
Dir/Sc: Martin de Vries
Prod: DOXY (NL)

Dirty God (openingsfilm IFFR)
Dir/Sc: Sacha Polak
Prod: Viking Film (NL), Co-prod: Emu Films (VK), A Private View (BE), Savage (IRL)

Donbass
Dir/Sc: Sergei Loznitsa
Prod: Ma.Ja.De. Fiction (DE), Co-prod: Graniet Film (NL), Wild at Art (NL), Arthouse Traffic (UA), JBA Production (FR)

Rojo
Dir/Sc: Benjamín Naishtat.
Prod: Pucará Cine (AR), Co-prod: Viking Film (NL), ECCE Films (FR), Desvia (BR) and Sutor Kolonko (DE)

The Beast In The Jungle
Dir: Clara van Gool
Sc: Clara van Gool, Glyn Maxwell
Prod: KeyFilm, AmourFou

Voices
The Best of Dorien B.
Dir: Anke Blondé
Sc: Anke Blondé, Jean-Claude Van Rijckeghem
Prod: A Private View (BE), Co-prod: Viking Film (NL)

Inner Landscape
Dir/Sc: Frank Scheffer
Prod: Selfmade Films (NL), Pieter van Huystee Film & TV (NL), Muyi Film (CN)

Souvenir
Dir/Sc: Miriam Gossing, Lina Sieckmann
Prod: Miriam Gossing, Lina Sieckmann, Elbe Stevens, Herbert Schwering

Tehran, City of Love
Dir/Sc: Ali Jaberansari
Prod: Babak Jalali, Viking Film (NL)

Rafiki
Director/Sc: Wanuri Kahiu.
Prod: Big World Cinema (SA), Co-prod: Awali Entertainment (KE), MPM Film (FR), Seven Productions Limited (KE), Razor Film (GE), Rinkel Film (NL)

Voices Short
Orbit (Tess Martin)
Ricky de Sire: De Koning van de Nederlandstalige Rock & Roll (Bastiaan Bosma)
Vader op Zoon (Thomas Stokmans)

Rotterdam Dag
2KM2 − Het Heden van de Stad (Carel van Hees, André van der Hout)
Brick Stories (Katinka Schlette)
De Aanbidding van de witte Vrouw (Jos Looise)
De Terugkeer (André van der Hout)
Fatcap Express (Danny Stolker)
Fighting Fish (Jamel Aattache)
Groeten uit Rotterdam (Dick Rijneke, Mildred van Leeuwaarden)
Het Ding (untitled, 1957) (Mels van Zutphen)
Niks tegen Kees zeggen (Ari Deelder, Willem Weemhoff)
Snor (Michael Middelkoop)
Te gek moment (Victor Vroegindeweij)
Vinyljunkies (Elsbeth van Noppen)

Blackout
Between a Gaze and a Gesture (Hannah Dawn Henderson)
Sedimentation of Memory (Kristina Benjocki)
Srinagar (Praneet Soi)

Rabbit Hole
Global Windshield, The Musical (Momu & No Es)

Voor meer informatie: www.iffr.com

Bron: Filmfonds